Гра зосередженості, енергії та емоцій

Мотиви спортсменів дуже динамічні за своїм змістом. У процесі вдосконалення спортивної майстерності вони змінюють, трансформують та оцінюють свої спортивні здобутки й поведінку під час гри.

Спартакіада серед збірних команд факультетів не могла оминути найпопулярніший вид спорту у світі – футбол, залучивши студентів університету до змагань. Під час гри у футбол, окрім м’язів для бігу, потрібні ще й знання про тактику та стратегію, футболісти повинні постійно працювати над координаційними здібностями та вміти застосовувати їх у ситуаціях, які неможливо передбачити. Результат вдалої гри ховається в систематичних та комплексних тренуваннях, необхідних для молоді, аби розвинути весь свій потенціал.

Кубок переможців здобули студенти ФТМ, другими стали студенти ФРГТБ, а третіми – ФМТП.

«Важливим елементом успіху команди виступила важливість усіх гравців, адже кожен з нас вносив свій вклад до завоювання бажаного кубку. Гравець під час гри повинен володіти ситуацією, що склалася на полі. Кожному з нас важливо аналізувати, як м’яч поводиться на траві, відчувати час для можливих реальних дій, вміти візуально знаходити товаришів по команді. Додатковим випробуванням було не пропустити жодного м’яча – і завдяки нашим голкіперам ми досягли і цього! Дякую університету за можливість професійно займатися спортом!» - член футбольної збірної команди  ДТЕУ «Меркурій», студент 1 курсу ОС «Магістр» ФТМ Мержан Костянтин.

Вітаємо переможців та бажаємо усім факультетам наполегливо готуватися до нових дисциплін Спартакіади, адже ми виходимо на фінішну пряму і вже на День університету дізнаємося володаря кубку переможців!

остання редакція 05.04.2023