Відкрита лекція «Туристичний бізнес і війна» директорки туристичної агенції Святослави Зеленкової

Багато хто вважає, що туризм в умовах війни завмирає. Гостя ФРГТБ, випускниця нашого університету, а нині – директорка туристичної агенції «Поїхали з нами» Святослава Зеленкова спростувала цей стереотип. На зустрічі зі студентами, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Туризм і рекреація», що відбулася 27 березня 2023 року, Святослава розповіла про реалії життя турагента, про тренди внутрішнього, виїзного і в’їзного туризму, а також про виставку ІТВ Берлін, у якій брала участь, та перспективи для своєї агенції. До речі, саме агенція Святослави Зеленкової входить до 10-ти найуспішніших офісів мережі в Україні та до 3-х – у м. Києві.

Оскільки зустріч була приурочена до традиційного для ДТЕУ щорічного консюмерского фестивалю, пані Святослава також зосередила увагу на підходах до вирішення складних питань договору з туристом і труднощах щодо дотримання його умов.

Отже, туризм як галузь пріоритетного розвитку був, є і буде завжди, а значить і професія менеджера з туризму є актуальною!

Забалдіна Ю.Б.,
доцент кафедри туризму та рекреації

остання редакція 05.04.2023