Відкрита лекція директора Департаменту з розвитку роздрібного бізнесу СК АRX Дмитра Шуляка

Відкрита лекція на тему «Ринок страхових послуг в Україні» була проведена 3 квітня 2023 року в режимі онлайн для студентів 3 курсу факультету фінансів та обліку спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітнього ступеня «бакалавр» освітньої програми «Банківська справа» у рамках дисципліни «Захист прав споживачів фінансових послуг» директором Департаменту з розвитку роздрібного бізнесу СК ARX Дмитром Шуляком, на якій розкрито практичні аспекти надання послуг страхування в сучасних умовах.

Під час відкритої лекції студенти дізналися про особливості страхових продуктів, ключові засади захисту страхувальника при укладанні договору страхування, цікавилися організацією діяльності на страховому ринку та задавали доповідачу багато питань.

Від імені студентів та викладацького складу кафедри банківської справи висловлюємо щиру подяку вельмишановному пану Дмитру за проведену змістовну і цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому!

СК ARX є частиною міжнародної канадської страхової групи FairfaxFinancialHoldings – потужного міжнародного страхового холдингу. Одна з провідних страхових компаній України, яка почала свою історію у 1994 році як компанія ВЕСКО, започаткувавши цивілізований страховий бізнес на вітчизняному ринку, постійно демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та покращення клієнтського досвіду.

Автор публікації: канд. екон. наук,
ст. викладач кафедри банківської справи
Лідія БЕЛЯНКО

остання редакція 05.04.2023