Круглий стіл «Реформування ООН в умовах викликів сьогодення»

Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права та кафедра світової економіки 30 березня провели круглий стіл на тему «Реформування ООН в умовах викликів сьогодення».

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися: Мазаракі А.А., ректор ДТЕУ, д-р екон. наук, професор; Гончарова Ю.А., декан ФМТП, канд. юрид. наук, доцент.

З аналітичними доповідями виступили:

• Бураковський І.В., директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, д-р екон. наук, професор (тема доповіді: «Реформування ООН: економічні аспекти»);
  • Мельниченко Н.О., доц., канд. юрид. наук, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права ДТЕУ( тема доповіді: «Реформування ООН. Правові аспекти. Визначення нелегітимності перебування російської федерації у складі ООН, у Раді Безпеки ООН»;
  • Чернишенко К.І., студентка першого курсу ДТЕУ ФМТП, освітня програма «Міжнародні відносини та економічна дипломатія» (тема доповіді: «Реформування ООН. Можливості та альтернативи»).

У засіданні круглого столу взяли участь 82 учасники: студенти та викладачі ДТЕУ. Науковий захід дозволив у форматі відкритого обговорення визначити пріоритетні напрями та пропозиції щодо реформування ООН в економічному, правовому та суспільному полі. Учасники обмінялися думками та оцінками щодо дій рф в рамках міжнародної діяльності ООН та Ради Безпеки ООН.

Особливу увагу учасники  зосередили на дипломатичних та правових шляхах розв’язання проблематики реформування зазначеної міжнародної організації.

Від імені організаторів висловлюємо вдячність всім учасникам заходу!

Автор тексту Залізнюк В.П., д-р наук з держ. упр., проф.

остання редакція 06.04.2023