Майстер-клас HR-менеджера ТОВ «Бюро вин» Катерини Железняк

Зустрічі студентів із фахівцями бізнесу є особливо цікавими та корисними для їх майбутнього успішного працевлаштування.

Майстер-клас, присвячений підбору, залученню та адаптації персоналу, провела 27 березня 2023 р. для студентів 3 курсу 10 групи ФЕМП освітньої програми «Управління бізнесом» наша випускниця Катерина Железняк, яка зробила успішну кар’єру у сфері HR-менеджменту. Вона із готовністю поділилася зі слухачами історією створення української дистрибуційної компанії, що відома в Україні брендовими магазинами «Good Wine», інформацією про: відносини власників з працівниками, принципи збереження персоналу, формування цінностей компанії, підходи СЕО компанії до адаптації та мотивації персоналу.

Пані Катерина підкреслила актуальну роль професії HR-менеджера, відповіла на численні запитання студентів, професорки Валентини Жуковської, доценток Ірини Миколайчук та Катерини Кандагури.

Дякуємо одній із найкращих наших випускниць за бажання ділитися досвідом, можливість зануритися у царину HR-менеджменту в одній із успішних українських торговельних компаній. Сподіваємося на нові зустрічі в мирній країні!

Миколайчук І. П., канд. екон. наук,
доцент кафедри менеджменту