Майстер-клас віцепрезидента Global Shared Services Center ІТ-компанії «SoftServe» Сергія Мінєєва

В останній день березня 2023 року студенти ФЕМП (ОП «Менеджмент персоналу») та ФМТП (ОП «Міжнародний менеджмент») мали нагоду познайомитися із віцепрезидентом Global Shared Services Center іміджевої на ринку ІТ-технологій компанії «SoftServe» Сергієм Мінєєвим на майстер-класі з проблем сучасного кадрового адміністрування в умовах воєнного стану.

Слухачам було цікаво дізнатися від спікера про організаційну побудову кадрової служби в міжнародній ІТ-компанії, назви HR-посад, їх взаємодію та функціональні обов’язки, типові HR-процеси, диджитал-технології в оплаті праці персоналу, особливості кадрового адміністрування в різних країнах та онлайн-працевлаштування, зміни в оподаткуванні діяльності вітчизняних ІТ-компаній завдяки укладанню гіг-контрактів у системі Дія Сіті.

Присутні та викладачі – професорка Валентина Жуковська, доцентки Ірина Миколайчук та Наталія Бєляєва створили доброзичливу атмосферу активних комунікацій зі спікером, завдяки якій слухачі змогли отримати відповіді на всі питання.

Майстер-клас пана Мінєєва нікого не залишив байдужим, надихнув студентів на опанування англійської мови та кадрового адміністрування, значно збагатив їх знання з навчальних дисциплін «Управління кадровою службою» та «Управління персоналом в міжнародній компанії»!

Дякуємо спікеру за професійну презентацію актуальної теми, зичимо успіхів у кар’єрі та Перемоги України та вже традиційно чекаємо на наступні зустрічі!

Миколайчук І. П., канд. екон. наук,
доцент кафедри менеджменту