Зв’язок між грою та рухами малої ракетки

Здобувачі вищої освіти ДТЕУ продовжують здобувати нові спортивні перемоги. Серед 17 закладів вищої освіти збірна команда університету стала володарем золотих нагород у змаганнях XVIII літньої Універсіади м. Києва з настільного тенісу в програмі VI Cпартакіади серед закладів вищої освіти.

З перших хвилин турніру почалася завзята і стрімка боротьба за призові місця, протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Кожен спортсмен заходив на спортивний майданчик та рухався так, як бажає його тіло. Ноги спортсменів тупцювали по підлозі з несамовитою швидкістю, голова рухалася з боку в бік, а руки вимальовували кола в просторі. Турнір показав, що настільний теніс – інтелектуальний вид спорту, де стратегія важливіша за силу удару.

Переможний склад збірної команди ДТЕУ:

• Гудименко Євген (IV курс ОС «бакалавр», ФМТП);
  • Удод Ілля (ІІІ курс «бакалавр», ФІТ);
  • Улещенко Андрій (І курс ОС «магістр», ФФО);
  • Кабиш Анна (І курс «бакалавр», ФТМ);
  • Хандога Марія (IV курс «бакалавр», ФТМ).

остання редакція 07.04.2023