Спорт – драйвер розвитку молоді

Здобувачі вищої освіти в перші весняні дні повернулися на спортивний майданчик, адже спартакіада серед збірних команд факультетів переходить до ігрових видів спорту. На волейбольному майданчику зустрілися хлопці усіх факультетів.

Кожна партія – це фундаментальна складова, що рухає будь-яку команду до перемоги. В свою чергу, спортсмен не може існувати без взаємодії з партнерами по команді. Для того, щоб стати хорошим спортсменом, варто стати частиною великого механізму, який буде працювати в синергії.

В результаті силових подач, командної гри та стратегій кубок переможців вдев’яте поспіль здобули студенти ФТМ, другими стали студенти ФЕМП, а третіми – ФІТ.

Вже зовсім скоро представники однієї з найтитулованіших студентських футбольних збірних «Меркурій» зустрінуться на полі, щоб вирішити долю нового володарю кубку.

остання редакція 07.04.2023