ДТЕУ – разом до мети

Колектив ДТЕУ славиться своєю волонтерською активністю і завжди готовий допомагати абсолютно кожному, хто цього потребує. Ми конвертуємо всю свою злість в донати та наближаємо Україну до Перемоги! Разом нам вдалось закрити багато потреб як військових, так і постраждалих громадян, але це не привід зупинятись на досягнутому і продовжувати допомагати.

На початку лютого нами була поставлена масштабна ціль — сучасний квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Adbvanced, який точно допоможе військовим боротись зі спільним ворогом. Впевнено та рішуче в єдиній синергії студенти, викладачі та співробітники
змогли акумулювати 230 тисяч грн. та придбати омріяний дрон.

Вже на початку квітня квадрокоптер було передано нашим захисникам, а саме Батальйону «Свобода». До стін університету завітали Петро Кузик — майор, командир 3 батальйону оперативного призначення «Свобода» 4 бригади оперативного призначення «Рубіж» імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Національної гвардії України, Володимир та Євген – бійці Батальйону «Свобода».

Рік тому життя всіх українців кардинально змінилось, але наші переконання та незламність досі викликають справжній захват у всього світу. Університетська родина з дня у день не перестане дякувати нашим захисникам, які наближають Батьківщину до спільної перемоги.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям Слава!

остання редакція 12.04.2023