Відкритий майстер-клас головного експерта АТ «ПриватБанк»

Відкритий майстер-клас на тему «Економічний капітал банку» було проведено 5 квітня в режимі онлайн головним експертом управління стратегії та організації ризик-менеджменту АТ «ПриватБанку» Андрієм Лілєєвим для студентів 1 курсу освітнього ступеня «магістр» освітніх програм «Управління банківським бізнесом» та  «Фінансове посередництво» у рамках дисциплін «Управління банківськими ризиками» й «Управління фінансовими ризиками». Під час заходу приділено увагу практичним аспектам процедури формування економічної та нормативної перспектив внутрішнього (економічного) капіталу банку, а також особливостям процедури та розрахунку показників ICAAP. Студенти активно спілкувалися із доповідачем, ставили йому запитання стосовно специфіки визначення внутрішнього капіталу банку за економічною перспективою.

Від імені студентів та викладацького складу кафедри банківської справи висловлюємо щиру подяку вельмишановному пану Андрію за проведений змістовний і цікавий майстер-клас та сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому!

АТ КБ «ПриватБанк» – найбільший банк України, його послугами постійно користуються майже 18 млн українців, а клієнтів диджитал-банку Приват24 нині 13,5 млн. ПриватБанк довів, що державна компанія може й має бути прибутковою та ефективною. ПриватБанк визнано найкращим роздрібним банком і найкращим цифровим банківським сервісом у національному щорічному рейтингу «50 провідних банків» від FinClub та найкращим інтернет-банком України за версією FinAwards-2018.

Автор публікації д-р екон.наук, проф.,
зав. кафедри банківської справи
Наталія ШУЛЬГА