Команда ДТЕУ – Чемпіони України з чирлідингу

Відбулася довгоочікувана подія змагального року – Чемпіонат України з чирлідингу. Змагання проводилося 8 квітня в Emily Sport Arena у м. Винники Львівської області.

У заході взяли участь понад 1500 учасників різних вікових категорій. Змагання проходили нон-стоп від самого ранку і до пізнього вечора. Неймовірні емоції та дивовижні виступи учасників не залишили байдужими жодного глядача.

Державний торговельно-економічний університет представляла команда "Kyiv Cheerleading Team", яка посіла 1 місце та стала Чемпіоном України. До складу команди увійшли: Лисянська Анастасія – ФМТП 3-7;  Андрусик Діана – ФТМ 2-25; Роженцева Ксенія – ФТМ 2-4; Шапошнікова Влада – ФТМ 3-27; Черкасова Єлизавета – ФМТП 1-14.2; Сальнікова Марія – ФЕМП 1-14; Кірічок Анна – ФТМ 3-32; Кравцова Олександра – ФМТП 2-15; Самойленко Дарина – ФФО 3-6; Бормотова Юлія – ФЕМП 2-13; Райденко Ксенія – ФЕМП 1-2.2; Лі Аліна – ФТМ 3-32; Плахотіна Олеся – ФМТП 1-7.

Також студентки ДТЕУ представили сольні номери та дуетні виступи:

• Чемпіони України, вид програми Pom Dance – дует Жулей Віталіна (ФЕМП 3-18) та Романько Вікторія (ФІТ 4-9)
  • Чемпіони України, вид програми Jazz Dance – дует Андрусик Діана (ФТМ 2-25) та Кірічок Анна (ФТМ 3-32)
  • Чемпіони України, вид програми Cheer Dance – дует Стельмах Наталія (ФЕМП 3-1) та Леміш Анастасія (ФІТ 2-10)
  • Чемпіонка України, вид програми Urban Cheer SoloОнофрійчук Марія (ФРГТБ 2-18)
  • Чемпіонка України, вид програми Cheer Dance SoloСамойленко Дарина (ФФО 3-6)
  • 2 місце, вид програми Cheer Dance SoloНауменко Анастасія (ФРГТБ 2-20а)
  • 3 місце, вид програми Cheer Dance SoloШапошнікова Влада (ФТМ 3-27)
  • 3 місце, вид програми Cheer Dance SoloРоженцева Ксенія ФТМ (2-4)

Завдяки наполегливим тренуванням, дисципліні та цілеспрямованості дівчата показали прекрасні результати.

Команда постійно підтверджує свою майстерність на змаганнях різного рівня. І щойно повернувшися з Чемпіонату дівчата вже готуються до нових викликів та перемог!

Вітаємо команду та наставників з успішним виступом та бажаємо нових перемог!

08.04.2023
остання редакція 12.04.2023