Відкрита лекція «Внутрішній аудит у запобіганні здійсненню шахрайських операцій на підприємстві»

Відкрита лекція на тему «Внутрішній аудит у запобіганні здійсненню шахрайських операцій на підприємстві» була проведена 13 квітня 2023 року в режимі онлайн для студентів факультету фінансів та обліку, які здобувають вищу освіту за спеціальністю «Облік і оподаткування» освітньою програмою «Фінансовий контроль та аудит». Спікер – Наталія Поддубна, кандидат економічних наук, аудитор ПАТ «Укрнафта».

Лекторка розповіла про розповсюджені причини шахрайства; основні кроки щодо оцінювання ризиків шахрайства; оцінювання ризику шахрайства внутрішнім аудитором; дії внутрішніх аудиторів при виявленні фактів шахрайства та запобіганні їм; внутрішній аудит як засіб протидії шахрайству. До активного обговорення приєдналися студенти факультету фінансів та обліку, а також викладачі кафедри фінансового аналізу та аудиту.

Щиро дякуємо пані Наталії за корисну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Марія НЕЖИВА,
канд. екон. наук, доц.,
доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту

остання редакція 18.04.2023