Студентка ФРГТБ ‒ експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Василенко Софія, студентка 3 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, яка навчається за освітньою програмою «Міжнародний туризм», отримала сертифікат експерта з акредитації освітніх програм НАЗЯВО. Софія успішно закінчила освітні курси: «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн-тренінг» та «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми». Навчання здійснювалося з використанням платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Вітаємо Софію Василенко та бажаємо успіхів у наступному етапі підготовки експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

Людмила РОМАНЧУК,
заступник декана ФРГТБ з навчальної роботи

остання редакція 21.04.2023