Переможний півфінал ФК «Меркурій»

Футбольна збірна «Меркурій» Державного торговельно-економічного університету у півфіналі Чемпіонату м. Києва здобула перемогу над командною «Будівельник» Київського національного університету будівництва та архітектури.

«У команді кожен повинен розуміти, що він – елемент мозаїки. Якщо хоч один елемент прибрати, картина не буде повною. Кожен гравець має знати, якими якостями володіють його партнери. Наші гравці бачать такі речі, яких не помічають інші. На футбольному полі вони вміють усе: розкрити оборону суперника, зробити вирішальний ривок, віддати довгу філігранну передачу, розрізати захист опонента коротким пасом, чи повністю змінити перебіг матчу», - головний тренер ФК «Меркурій», ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Олексій Валентинович Яценко.

Переможний настрій – це як чари, що переходять від одного гравця до іншого. На щастя, у складі «Меркурія» багато гравців з духом переможців. Коли виграш стає атрибутом життя, справжніх переможців не спинити. Переможний рахунок відкрив Ільченко Артем, хет-трик оформив Хруль Денис, а також забитим м’ячем відзначився Ярмак Олександр.

У фіналі 10 травня на команду Державного торговельно-економічного університету очікує протистояння зі збірною Національного університету біоресурсів та природокористування.

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 26.04.2023