ДТЕУ на XV Європейському економічному конгресі

Доцент докторант кафедри готельно-ресторанного бізнесу Марія Кулик, яка з 24 по 26 квітня 2023 р. перебуває в Польщі на стажуванні в рамках проєкту Kirkland Research, бере участь в XV Європейському економічному конгресі, під час якого експерти обговорять роль, можливості та тактику Європи в контексті мінливого середовища та викликів, які мають місце у кліматі, енергетиці, логістиці чи глобальній економічній ситуації. Серед спікерів конгресу, які представляють бізнес, світ політики та провідні інституції:

• Єжи  Бузек  – член Європейського парламенту, президент Європейського парламенту 2009–2012; прем’єр-міністр Республіки Польща 1997–2001; голова Програмної ради ЄС.
  • Кріс Бартон – комісар Його Величності з питань торгівлі в Європі, Велика Британія.
  • Вальдемар Буда – міністр розвитку та технологій Польщі.
  • Йоганнес Ган – єврокомісар з питань бюджету та адміністрування.
  • Юлія Свириденко – перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економіки.

Досвід, знання та позитивні практики експертів – це рекомендації для ефективних рішень, які будуть імплементовані у наукову діяльність кафедри.

Маргарита Бойко, д-р. екон. наук., професорка,
завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу

остання редакція 27.04.2023