Відкрита лекція «Державний фінансовий контроль в умовах воєнного стану»

У Державному торговельно-економічному університеті відбулася лекція стейкголдера кафедри фінансів факультету фінансів та обліку Радіонова Юрія Денисовича, доктора економічних наук, начальника відділу адаптації та імплементації міжнародних стандартів, моніторингу та аналізу у сфері державного фінансового контролю Рахункової палати Верховної Ради України на тему «Державний фінансовий контроль в умовах воєнного стану».

Лекція відбулася 24 квітня 2023 року і об'єднала понад сто студентів та викладачів. Представлено актуальну інформацію про державний фінансовий контроль в умовах воєнного стану, особливості аудиту оцінки збитків, завданих Україні збройною агресією росії та співпраці аудиторів Рахункової палати з міжнародними експертами для обміну досвідом у проведенні аудитів.

Кафедра фінансів висловлює вдячність Радіонову Юрію Денисовичу, доктору економічних наук, начальнику відділу адаптації та імплементації міжнародних стандартів, моніторингу та аналізу у сфері державного фінансового контролю Рахункової палати Верховної Ради України за важливу та пізнавальну лекцію, а  також можливість поділитися знаннями і практичним досвідом зі студентами!

Людмила КОЗАРЕЗЕНКО,
доктор економічних наук, професор кафедри фінансів

остання редакція 28.04.2023