Відкрита лекція «Федерація як приклад спортивного менеджменту»

За ініціативи кафедри фізичної культури та спорту 26 квітня 2023 року відбулася лекція для здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Спортивний менеджмент». Спікером заходу була Іоланта Хропач Генеральна секретарка Федерації легкої атлетики України.

Під час відкритої лекції студенти дізналися про структуру федерації легкої атлетики, особливості підготовки спортсменів-легкоатлетів, організацію змагань національного та міжнародного рівня, сертифікацію спортивних споруд та процес навчання тренерів та суддів. Цікавим акцентом було питання про співпрацю зі ЗМІ та цифровізацію спорту. Спікер докладно висвітлила особливості роботи спортивного менеджера щодо забезпечення фінансування спортсменів та заходів, а також зосередила увагу на рекламі та важливості роботи зі спонсорами. Зустріч пройшла в дружній атмосфері, слухачі активно ставили запитання та цікавилися стратегією розвитку легкої атлетики в Україні, особливостями антидопінгових заходів та рівнем травматизму на змаганнях.

Лекція проходила в режимі онлайн та зацікавила спортивних менеджерів, а також студентів інших спеціальностей та викладачів.

Захід відбувся за підтримки завідувача кафедри Гамова В’ячеслава Георгійовича та модераторів заходу – старшого викладача Дембіцької Олени та студентки ФРГТБ 1-1 Бондар Дарії.

Студенти та колектив кафедри висловлюють щиру вдячність Іоланті Олександрівні за цікаву та змістовну лекцію!

Олена Дембіцька,
старший викладач кафедри фізичної культури та спорту

остання редакція 28.04.2023