День вступника факультету фінансів та обліку

У межах тижня факультету фінансів та обліку 27 квітня 2023 р. відбувся День вступника: екскурсія університетом, презентація освітніх програм, майстер-класи:

• Як захистити свої права при отриманні фінансових послуг? Спікер – Белянко Лідія Леонідівна, канд. екон. наук, старший викладач кафедри банківської справи.
  • Головне PRO фінанси». Спікер – Козарезенко Людмила Володимирівна, д-р екон. наук, проф., професор кафедри фінансів.
  • Облік і оподаткування – ваш навігатор в бізнесі. Спікер – Ромашко Ольга Миколаївна, канд. екон. наук, доц., доцент кафедри обліку та оподаткування.
  • Фінансовий аудит та аналіз як вектор відновлення бізнесу. Спікер – Мисюк Вікторія Олександрівна, канд. екон. наук, доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту.

До заходу долучилися учні та вчителі різних навчальних закладів:

1. Броварська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2.
2. Броварський ліцей №2 ім. В.О. Сухомлинського.
3. Відокремлений структурний підрозділ «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету».
4. Відокремлений структурний підрозділ «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету».
5. Київський державний коледж туризму та готельного господарства.
6. Ліцей суспільно-природничого профілю №303 м. Києва.
7. Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 81 м. Києва.
8. Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №201 м. Києва.
9. Середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №42 м. Києва.
10. Спеціалізована школа №23 м. Києва.
11. Спеціалізована школа №80 м. Києва.
12. Спеціалізована школа №189 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов з українською мовою навчання м. Києва.
13. Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району м. Києва.
14. Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук м. Києва.
15. Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №307 з поглибленим вивченням природничих наук м. Києва.
16. Школа І - ІІІ ступенів 294 м. Києва.
17. Школа І - ІІІ ступенів № 119 м. Києва.
18. Школа І - ІІІ ступенів № 226 Оболонського району м. Києва.
19. Школа І - ІІІ ступенів № 321 Деснянського району м. Києва.
20. Школа І - ІІІ ступенів №238 м. Києва.
21. Школа І - ІІІ ступенів №282 Деснянського району м. Києва.

Чекаємо на Вас у стінах ДТЕУ!

Тетяна Канєва,
доктор економічних наук, професор кафедри фінансів,
декан факультету фінансів та обліку

остання редакція 30.04.2023