Результати проведення студентської науково-практичної конференції «Iнформацiйнi технологiї та кібербезпека в умовах воєнного стану» 13 квітня 2023 р.

Незважаючи на воєнний стан в Україні, ми продовжуємо проводити наукові дослідження, хоча і дистанційно. Так, 13 квітня 2023 року факультетом інформаційних технологій ДТЕУ дистанційно було проведено щорічну студентську науково-практичну конференцію «Iнформацiйнi технологiї та кібербезпека в умовах воєнного стану».

У конференції взяло участь понад 500 учасників, презентовано 200 доповідей в роботі 17 секцій, серед яких були студенти ДТЕУ всіх факультетів.

Доповіді учасників присвячені проблемам та специфіці застосування та імплементації штучного інтелекту в різних типах інформаційних систем, методології DevOps, UI/UX дизайну та особливостям веброзробки, прикладним аспектам інформаційних технологій, проєктуванню, розробці та тестуванню програмного забезпечення, криптографічним методам захисту інформації, проблемам кібербезпеки, оптимізації й управлінню ризиками у фінансах та інвестиціях, моделюванню та прогнозуванню економічних процесів, моделюванню систем і процесів цифрової економіки, статистичним дослідженням економічних процесів України, а також питанням нейронних мереж, інтелектуального аналізу даних.

Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

Програма конференції

Вітаємо учасників конференції!