Відкрита лекція «Вимоги щодо звітності про цілі сталого розвитку в ЄС»

За ініціативою кафедри обліку та оподаткування 26 квітня 2023 року відбулася відкрита онлайн-лекція «Вимоги щодо звітності про цілі сталого розвитку в ЄС», яка об’єднала понад 100 студентів, аспірантів спеціальності 071 «Облік та оподаткування» та викладачів.

Спікером заходу була Руслана Кузіна, д-р екон. наук, професор Католицького університету Левен (KU Leuven), Бельгія, сертифікований бізнес-тренер, АССА ДіпФР, САР, аудитор.

Під час заходу пані Руслана розповіла про:

• Міжнародні стандарти, концептуальну основу та директиви Європейського Союзу щодо звітності про цілі сталого розвитку.
  • Аудит нефінансової звітності.

До активного обговорення приєдналися як студенти, так і представники кафедри обліку ДТЕУ, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Львівського національного університету імені Івана Франка.

Щиро дякуємо Руслані Кузіній за змістовну лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Олена Фоміна, д-р екон. наук, проф.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування

остання редакція 02.05.2023