Золотий запас знань

Гра «Що? Де? Коли?» – не тільки інтелектуальне змагання з тлумачення і виявлення інформації – це  мистецтво перевершити суперника, усвідомлюючи, що суперник намагається перевершити тебе. Від запитання до запитання учасники заходу здобували досвід, який перетворювали на власний золотий запас знань.

Захід об’єднав 8 команд: збірні кожного факультету, збірна Ради студентського самоврядування ДТЕУ і команда заступників деканів.

Атмосфера у читальній залі протягом усієї гри була сповнена незабутніми миттєвостями та палкими роздумами команд. Півтори години інтелектуального протистояння пролетіли майже непомітно, і кубок переможців здобула команда Ради студентського самоврядування ДТЕУ.

Дякуємо ЗСУ за можливість студентам всебічно розвиватися!

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 02.05.2023