День фінансової грамотності від факультету фінансів та обліку

У межах тижня факультету фінансів та обліку 28 квітня 2023 р. відбувся День фінансової грамотності:

• Майстер-клас «Повоєнна відбудова України: учасники, напрями та джерела фінансування. Спікер – Гуминська Марина Володимирівна, старший викладач кафедри фінансів.
  • Майстер-клас «ШахрайГудбай». Спікер – Калита Оксана Василівна, канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи.
  • Майстер-клас «Аутсорсинг як інструмент управління підприємством». Спікер – Ромашко Ольга Миколаївна, канд. екон. наук, доц., доцент кафедри обліку та оподаткування.
  • Майстер-клас «Як захистити свої права при отриманні фінансових послуг?». Спікер – Белянко Лідія Леонідівна, канд. екон. наук, старший викладач кафедри банківської справи.

Щиро дякуємо за корисні майстер-класи!

Тетяна Канєва,
доктор економічних наук, професор кафедри фінансів,
декан факультету фінансів та обліку

остання редакція 04.05.2023