Відкрита лекція «Формування та виконання бюджету Пенсійного фонду України в умовах воєнного стану»

В Державному торговельно-економічному університеті за сприяння кафедри фінансів факультету фінансів та обліку 28 квітня відбулася відкрита лекція Юлії Миколаївни Калити, директорки Фінансово-економічного департаменту Пенсійного фонду України на тему «Формування та виконання бюджету Пенсійного фонду України в умовах воєнного стану».

На лекції були присутні понад сто студентів та науково-педагогічних працівників, які ознайомилися з актуальною інформацією про особливості функціонування Пенсійного фонду України у надскладний для країни час.

Кафедра фінансів висловлює вдячність Юлії Миколаївні за змістовну та пізнавальну лекцію про формування та виконання бюджету Пенсійного фонду України, а також за те, що поділилася своїми знаннями і практичним досвідом зі студентами.

Людмила КОЗАРЕЗЕНКО,
доктор економічних наук, професор кафедри фінансів

остання редакція 04.05.2023