Оголошеннявсі

Відбувся щорічний відбір найкращих студентів нашого університету до магістратур Європейської школи менеджменту

Згідно з угодою між Київським національним торговельно-економічним університетом і Європейською школою менеджменту Лондон-Париж-Мадрид-Турин (ESCP Europe) відбувся щорічний відбір найкращих студентів нашого університету до магістратур цього провідного навчального закладу Західної Європи (в 2010 р. - 1 місце в Європі серед бізнес-шкіл за класифікацією "Financial Times"). Відбіркова комісія за участі директора з розвитку ЄШМ Анрі Жоллеса, представників посольств, викладачів КНТЕУ провели ретельний відбір кандидатів на навчання за магістерськими англо-франко та іспаномовними програмами в європейських столицях.
    Ми сподіваємось, що за традицією на таке навчання знову будуть виділені гранти, а також маємо надію на початку червня на сайті цього знаного навчального закладу Європи побачити прізвища кращих студентів КНТЕУ.

Відділ міжнародних зв'язків

18.04.2011