Відкрита лекція «Валютна політика в умовах воєнного стану»

Відкрита лекція на тему «Валютна політика в умовах воєнного стану» була проведена 28 квітня в режимі онлайн для студентів факультету фінансів та обліку. Спікер – Олексій Лупін, кандидат економічних наук, директор Департаменту відкритих ринків Національного банку України.

Спікер розповів про функціонування валютного ринку під час війни, причини встановлення фіксованого валютного курсу, кроки Національного банку щодо стабілізації ринку на початку військової агресії та політику стосовно поступового зняття валютних обмежень та підвищення привабливості гривневих інструментів.

Щиро дякуємо пану Олексію за цікаву лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Наталія ШУЛЬГА,
доктор екон. наук, проф.,