Гостьова лекція на тему «Конкуренція на ринку страхових послуг України: сучасний стан та перспективи розвитку»

У межах виконання програми заходів з відзначення Дня факультету економіки, менеджменту та психології за підтримки кафедри економічної теорії та конкурентної політики 5 травня 2023 р.у ДТЕУ (платформа ZOOM) було проведено гостьову лекцію випускниці університету, начальника відділу звітності Департаменту фінансового обліку та оподаткування страхової компанії ARX, кандидата економічних наук Анни Романюк на тему «Конкуренція на ринку страхових послуг України: сучасний стан та перспективи розвитку».

Спікер ознайомила присутніх з функціонуванням ринку страхових послуг, розвитком конкурентних відносин на ньому й розкрила особливості діяльності суб’єктів ринку. Особливу увагу було приділено страховій компанії АRХ, яка вже двадцять вісім років працює на ринку України, демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та реальний приклад покращання комунікацій з клієнтами.

Пані Анна навела багато статистичної інформації про послуги, які надає компанія АRХ, наголосила на відшкодуванні збитків від воєнної агресії з боку росії стосовно застрахованого рухомого та нерухомого майна, а також страхових виплатах за різними видами страхування. Після виступу лектора у присутніх (а їх було близько ста) виникло багато питань щодо медичного страхування та перспектив його розвитку, туристичного страхування, що свідчить про неабиякий інтерес до ринку страхових послуг.

Здобувачі вищої освіти, аспіранти й науково-педагогічні працівники університету щиро вдячні пані Анні за дуже цікаву та змістовну лекцію  й сподіваються на подальшу співпрацю.

Таміла ЩЕРБАКОВА,
доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики,
кандидат економічних наук

остання редакція 11.05.2023