Оголошеннявсі

14-15 квітня 2011 року, згідно Наказу ректора КНТЕУ від 4 березня 2011 р. № 773, відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Інноваційні процеси у фінансово-кредитній сфері". Із вступним словом до учасників звернувся голова оргкомітету, ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, в якому наголосив на визначальній ролі даної конференції для обміну напрацюваннями науковців, для висвітлення практики інноваційних процесів у фінансово-кредитній сфері та для підсилення якості освіти в КНТЕУ, підкресливши, що "викладач, який слухає доповіді на конференції, відразу занесе цю новітню інформацію в студентську аудиторію".
    В конференції взяли участь 165 учасників (із них: доктори наук - 13 осіб, кандидати наук - 57 осіб, аспіранти - 40 осіб, викладачі - 34 особи, практики - 21 особа), тези доповідей яких опубліковано у Збірнику тез доповідей. Кількісний склад учасників: 96 осіб - співробітники КНТЕУ (56%), 69 - гості з інших навчальних закладів, наукових, державних та комерційних установ. Географія науково-практичної конференції охоплює всю Україну. Так, в конференції взяли участь представники 23 навчальних закладів (у тому числі з 8 національних університетів) Києва, Одеси, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Дніпропетровська, Житомира, Полтави, Маріуполя, Харкова, Херсона, Вінниці, Львова; та представники установ: Інституту економіки і прогнозування НАН України, Інституту регіональних досліджень НАН України, Центру наукових досліджень Національного банку України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Секретаріату Кабінету Міністрів України (Управління економіки та фінансів), Головного управління Національного банку України по Києву та Київській області, Держмитслужби України, Міністерства фінансів України (Департамент забезпечення бюджетного процесу, Департамент територіальних бюджетів), Контрольно-ревізійного управління в Київській області, ПАТ "ВіЕйБі Банк".

Тематика секцій конференції:
     1. Сучасні тенденції розвитку банківського сектору України.
     2. Актуальні проблеми розвитку ринку фінансових послуг.
     3. Проблеми обліку, аналізу та контролю у фінансово-кредитних установах.
     4. Фінансово-кредитне забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку України.
     5. Інноваційний інструментарій контролінгу та маркетингу в фінансово-кредитних установах.
     6. Інституціональне забезпечення розвитку ринку страхових послуг.
     7. Бюджетно-податкове регулювання соціально-економічного розвитку України.
     8. Бюджетна політика в системі державного регулювання.

Зав. кафедри банківської справи     Н.П. Шульга

Зав. кафедри банківської справи     Н.П. Шульга