Фінал «Студентської Ліги-2023» – чудова крапка довгоочікуваного сезону!

Протягом останніх трьох років наш університет мав одну незавершену справу: конкурс «Студентська Ліга» в 2020 році так і не визначила свого переможця. З метою пошуку нового володаря Кубку та проведення благодійного збору, цьогорічний сезон Студентської Ліги все ж таки завершився грандіозним фіналом!

У фінал пройшло 5 команд – найбільш смішних та винахідливих колективів студентів ДТЕУ. Серед них були: 2 збірні команди ФТМ – «В перший раз» і «Більш менш»;  збірна ФЕМП «It`s МИ»; монокоманда студента ФФО «Два по ціні одного» та збірна ФМТП і ФФО «Мамині квіточки».

Два місяці кропіткої роботи зі сценарієм, тижні коригування виступів із головними редакторами, дні вдосконалення своїх вокальних здібностей: нічого не зупинило наші команди від бажання виступити на сцені задля допомоги ЗСУ і, звичайно ж, перемоги.

Визначити студентський колектив, який продемонструє найвищий пілотаж гумору, було покликане вельмишановне журі, яке складалося із відомих представників цієї сфери:

• Олесь Пінчук – стендап-комік, резидент «Ukrainian Stand-Up Agency»;
  • Іван Жорноклей – відомий стендап-комік, засновник UA Standup Agency, випускник нашого університету;
  • Андрій Вос – актор, шоумен, тренер Одеської Ліги Сміху, команда «Пішло-поїхало»;
  • Павло Демченко – редактор Одеської, Рівенської та головної Ліги сміху на каналі «1+1», автор команди «Одеські манси»;
  • Андрій Рибак – автор та актор команди «Відпочиваємо разом», автор шоу і актор шоу «Ігри приколів»;
  • Даша Кубік – відома гумористична блогерка (1,8 мільйони підписників в ТikTok) учасниця одеської Ліги Сміху;
  • Артем Чижов – начальник відділу культури та дозвілля центру молодіжної та інформаційної політики ДТЕУ, головний редактор та керівник Студентської Ліги, випускник нашого університету.

Фінал цього сезону «Ліги» визначав переможця у двох номінаціях: команда, що зібрала найбільші суму донатів на ЗСУ та власне володаря титула переможця.

За найбільшу суму донатів на своїй благодійній банці кубок отримала команда «It`s МИ», зібравши на ЗСУ 5 065 грн із зібраної протягом фіналу суми 10 541 грн.

Рішенням почесного журі, з найвищою сумою балів за чотири конкурси володарем Кубку VIII сезону «Студентської Ліги», а також сертифікату на забезпечення новою формою всієї команди стали представники факультету економіки, менеджменту та психології – команда «It’s МИ».

Дякуємо командам за дві години радості й сміху, дякуємо журі за справедливе оцінювання та щиро дякуємо ЗСУ!

Сміємось – отже не здаємось!

остання редакція 29.05.2023