Оголошеннявсі

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕТВЕРТОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ (ВІДКРИТОЇ) СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ "СТРАХУВАННЯ"

У Національному університеті державної податкової служби України відбувся ІІ етап Четвертої Всеукраїнської відкритої олімпіади з дисципліни "Страхування". Кращі з кращих виборювали призові місця, адже у відбірковому турі через мережу Інтернет протестувалось 3000 осіб з 330 вузів. В змаганнях фінального етапу 6-8 квітня 2011р. взяли участь 176 учасників з України, Росії, Білорусії й Таджикистану.
    Серед економічних вузів переможцями стали й представники КНТЕУ, студенти факультету фінансів та банківської справи. Перші місця посіли: Попик Анастасія (4 курс 9 група), Москаленко Юлія (4 курс 9 група), Піскун Дар'я (3 курс 5 група). Друге місце виборов Лисак Богдан (2 курс 5 група).
    Подяками від Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України за підготовку висококваліфікованих кадрів були відзначені завідувач кафедри фінансів професор Булгакова Світлана Олексіївна та наукові керівники переможців олімпіади доценти кафедри фінансів Ротова Тетяна Анатоліївна та Тринчук Віктор Вікторович.

Кафедра фінансів

21.04.2011