Зустріч ректора зі студентським активом університету

22 квітня 2011 року ректор університету Анатолій Антонович Мазаракі зустрівся з радою студентського самоврядування КНТЕУ.
    Анатолій Антонович привітав всіх присутніх зі святами, що наближаються - світлим Воскресінням Христовим, першотравневим святом та Днем Перемоги. Він зазначив, що нинішній навчальний рік був дуже напружений. Багато студентів брали участь в олімпіадах і наукових конференціях, де досягли певних результатів. Свята, які відбуваються в університеті, стали більш змістовними та красивими. Особливо ректор відзначив проведення заходу, присвяченого 20-ій річниці незалежності України. Радує те, що студенти, члени вченої ради університету, активно беруть участь у її роботі. Ректор звернувся до студентського активу з проханням приєднатися до обговорення нового "Положення про систему оцінки знань студентів" та внести свої пропозиції. Анатолій Антонович розповів про розвиток матеріальної бази університету: будівництво нового кафе, реконструкцію головного входу університету.
    Голова ради студентського самоврядування, студент 4 курсу товарознавчого факультету Бужак Микола подякував Анатолію Антоновичу за забезпечення належних умов для роботи студентського самоврядування та звернувся з проханням розглянути деякі студентські проекти.
    Наприкінці зустрічі ректор А.А. Мазаракі подякував раді студентського самоврядування за роботу та вручив всім присутнім пам'ятні подарунки з логотипом університету.

Відділ навчально-виховної роботи

21.04.2011