«Школа прикладної юриспруденції»: імітаційні судові засідання

Дисципліна «Школа прикладної юриспруденції» формує практичні компетентності майбутніх юристів щодо знання законодавства, розуміння правових проблем, формування навичок критичного мислення і здатності застосовувати юридичні принципи для вирішення складних ситуацій. У рамках вивчення дисципліни 27 і 29 травня 2023 рокудля здобувачів освітнього ступеня «магістр», які навчаються за спеціальністю 082 «Право»,було проведено два імітаційні судові засідання під головуванням судді Господарського суду м. Києва Картавцевої Юлії та судді Святошинського районного суду м. Києва Гаврищука Андрія. Студенти опрацювали матеріали судових справ – кейси (укладач канд. юрид. наук, доц. Івасин Олександр), підготували проєкти юридичних документів і презентували їх під час розгляду справ.

Судді відзначили високий рівень підготовки майбутніх юристів.

Автор тексту: Івасин Олександр, к. юрид. наук,
доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права

остання редакція 16.06.2023