Англомовний сертифікований курс «Оцінка збитків у міжнародних спорах» від Ієна Поттера (Сінгапур)

У цьому семестрі студенти нашого Університету скористалися унікальною можливістю пройти англомовний сертифікований онлайн-курс «Оцінка збитків у міжнародних спорах», який викладав пан Ієн Поттер, доцент бізнес-школи Національного університету Сінгапуру, віцепрезидент J.S. Held.

Курс, що тривав з березня по червень 2023 року, передбачав 7 лекцій та 3 практичні заняття. Тематика курсу охоплювала найбільш актуальні проблеми сфери оцінки збитків у міжнародних спорах: Using discounted cash flow models to assess damages. Developing projections for discounted cash flow models; Common monetary remedies in intellectual property disputes. Quantification issues in intellectual property disputes; Intellectual property infringement and the assessment of remedies; Business valuation fundamentals for damages; M&A disputes and the assessment of diminution in value; Discount rates and risk. Introduction to the ‘modern DCF’ method; Expropriation and the assessment of compensation.

Важливим елементом викладання став аналіз оцінки збитків на прикладі реальних кейсів, як, наприклад, справа Zodiac Maritime Agencies Limited v Fortescue Metals Group Limited [2010].

За результатами екзамену слухачі курсу отримали сертифікати, деякі з них – з відміткою «здано з відзнакою».

Колектив Державного торговельно-економічного університету висловлює вдячність пану Поттеру за його ініціативу та натхненне викладання курсу. Як справжній друг українського народу він зробив свій внесок у розвиток освіти та науки нашого Університету в найбільш важкі часи.

Ми бажаємо пану Ієну Поттеру подальших професійних і творчих успіхів, а також реалізації усіх планів і проєктів.

Колектив Університет висловлює вдячність Тамарі Кортуковій, доценту кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, яка відіграла ключову роль у реалізації ініціативи пана Поттера та супроводжувала проведення курсу

остання редакція 21.06.2023