Участь ДТЕУ у тренінгу АССА для викладачів ЗВО Республіки Польща, України та країн Балтії

На запрошення Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (Association  of  Chartered  Certified Accountants – АССА) 14 червня 2023 року завідувач кафедри обліку та оподаткування д-р екон. наук, професор Фоміна О.В. та канд. екон. наук, доцент Ромашко О.М. взяли участь у тренінгу, який проводився у Варшаві для викладачів ЗВО Республіки Польща, України та країн Балтії.

Мета проведеного заходу – детальне ознайомлення з процесом акредитації освітніх програм ЗВО Польщі, України та країн Балтії, подальша співпраця АССА та проведення ряду семінарів з  екзаменів АССА.

Міжнародна програма АССА визнається в більшості країн світу провідними роботодавцями, професійними організаціями та державними установами.

В Україні також нещодавно завершено процес гармонізації порядку, програм усіх 9 теоретичних екзаменів, які складаються у межах здобуття кваліфікації АССА  та атестації аудиторів в Україні.

Співпраця АССА з ДТЕУ за освітніми програми сприятиме підвищенню кваліфікації випускників та відкриє для них додаткові можливості  на ринку праці.

Олена Фоміна, д-р екон. наук, проф.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 20.06.2023