Студентка ФФО серед переможців міжнародного конкурсу наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку»

Студентка 1-го курсу магістратури факультету фінансів та обліку Юлія Онопрієнко отримала диплом ІІ ступеня X Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Юлія Онопрієнко (керівник - старший викладач кафедри банківської справи Лариса Нетребчук), проводила науковий пошук за актуальною та новою тематикою «Банкінг на основі цінностей». Її доробок досить високо оцінило експертне журі, до складу якого входили науковці та практики.

Організатор конкурсу – Київський національний економічний університет, на базі якого в режимі онлайн 1 червня 2023 року відбувся захист наукових робіт. До фіналу було відібрано 11 наукових робіт з 10 провідних ЗВО України шляхом застосування подвійного рецензування зашифрованих робіт.

Вітаємо Юлію з високою оцінкою її наукових здобутків.

Наталія ШУЛЬГА,
завідувач кафедри банківської справи