Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у 2022–2023 навчальному році зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», який організував Національний університет «Чернігівська політехніка», відбувся 12 травня 2023 року.

Конкурс проходив шляхом рецензування студентських наукових робіт та оприлюднення рейтингового списку учасників (без проведення підсумкової конференції).

Для участі у Конкурсі було надіслано 80 наукових робіт (90 авторів).

За результатами рецензування наукових конкурсних робіт згідно з рішенням галузевої конкурсної комісії було нагороджено:

• дипломом ІІІ ступеняВладислава НОВІКОВА, студента 1 курсу магістратури освітньої програми «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» (керівник – канд. екон. наук, доцент кафедри обліку та оподаткування Галина УМАНЦІВ);
  • грамотою за високий рівень апробації досягнутих результатів дослідження – Євгенія ЗАХАРЧУКА та Олену ГНАСЬКО (керівник – д-р екон. наук, професор кафедри обліку та оподаткування Світлана КОРОЛЬ);
  • подякою за участь у складі галузевої конкурсної комісії для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2022–2023 навчальному році д-ра екон. наук, професора Олену ФОМІНУ.

Щиро вітаємо студентів та їх керівників з перемогою та бажаємо творчого натхнення у подальшій науковій діяльності!

Олена Фоміна, д-р екон. наук, проф.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування

остання редакція 03.07.2023