Чорнобильський дзвоник

26 квітня виповнилося двадцять п'ять років з дня найбільшої ядерної катастрофи в історії - аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В університеті відбулися пам'ятні заходи, присвячені роковинам Чорнобильської трагедії.
    У холі університету радою студентського самоврядування КНТЕУ було організовано тематичну виставку плакатів "Дзвони Чорнобиля", яка з біллю в серці примушує згадати та пам'ятати ту нищівну катастрофу. В академічних групах відбулись бесіди, присвячені Чорнобильській трагедії та нашим співвітчизникам, які заплатили життям і здоров'ям, ліквідуючи аварію на ЧАЕС. Про ці події під час зустрічей студентам також розповів безпосередній учасник ліквідації аварії, доцент кафедри філософських та соціальних наук Павло Петрович Притуляк. Темі "25-річчя аварії на ЧАЕС: глобальні та національні наслідки" була присвячена робота секції Всеукраїнської студентської наукової конференції "Загальні та національні трансформації сучасного суспільства", яка відбулась 20 квітня у КНТЕУ.
    Молодь університету відвідала Український національний музей "Чорнобиль" та зацікавлено ознайомилася з його унікальними експонатами: розсекреченими документами, відеоматеріалами про катастрофу, її наслідки, діорамою "Чорнобильська АЕС до, під час та після аварії", макетом четвертого енергоблока. Вшановуючи пам'ять українців - жертв Чорнобиля, студенти університету поклали живі квіти до пам'ятного знаку "Жертвам Чорнобильської катастрофи" та скульптурної композиції "Надія на майбутнє".

Відділ навчально-виховної роботи

26.04.2011