Студентка ДТЕУ – переможець Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

Студентка 1 курсу «ОС «магістр» факультету економіки, менеджменту та психології освітньої програми «Менеджмент персоналу» Анна Соловйова отримала диплом 2-го ступеня за підсумками Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямом «Управління та адміністрування», організованого на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яка підготувала наукову роботу на тему «Цифровізація рекрутингу персоналу на підприємстві» під керівництвом к.е.н., доцента Ірини Миколайчук.

Визначити переможців було складним завданням, адже всі роботи були виконані на високому рівні та заслуговували на увагу. Участь у престижному конкурсі взяли 45 учасників із 6 країн (Україна, Польща, Канада, Німеччина, Франція, Болгарія), які були відібрані з 64-х осіб за результатами 1-го етапу. На підсумкових секційних засіданнях конкурсної комісії були презентовані українською та англійською мовами цікаві проєкти з напрямків реалізації засад сталого розвитку від проактивної молоді українських ЗВО.

Ми пишаємося здобутками нашої студентки і бажаємо успіхів у подальших наукових дослідженнях!

Валентина ЖУКОВСЬКА,
доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту

остання редакція 05.07.2023