Бронза Чемпіонату Європи до скарбниці ДТЕУ

Футбольний клуб «Меркурій» - бронзові призери Чемпіонату Європи серед студентських збірних 2023 року, що проходили у місті Тирана (Албанія) з 24 червня по 3 липня.

Наші студенти, під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної культури і спорту Олексія Яценка та Заслуженого тренера України Анатолія Бузніка, гідно представили Україну на європейській спортивній арені.

У бронзовому фіналі наша збірна із рахунком 5:0 здобула перемогу над здобувачами вищої освіти французьського University of Rouen Normandie.

Університет працює та всебічно розвиває кожну особистість. Бездогане володіння своїми навчиками – це обов’язкова умова для розвитку лідерських якостей. Це родючий грунт, на якому розквітають особисті переконнання людини, фундамент, на якому будується авторитет.

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

03.07.2023
остання редакція 07.07.2023