Оголошеннявсі

Автоматизація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у програмі «Дебет Плюс»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 11 вересня 2023 року в рамках дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» проведено відкриту лекцію на тему «Автоматизація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у програмі "Дебет Плюс"» для студентів 4 курсу, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Спікер заходу – Сергій Анатолійович Мозговий, директор з маркетингу компанії ТОВ «Дебет Плюс».

На відкритій лекції було розкрито питання стосовно призначення та функціональних можливостей програми «Дебет Плюс», а також на реальному кейсі продемонстровано можливості програми щодо розрахунків з оплати праці. Під час обговорення студенти цікавилися можливістю поглибленого вивчення програми «Дебет Плюс» і отримання сертифіката користувача.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Підготовлено:
Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.,
Король С.Я., д-р екон. наук, проф
.

остання редакція 12.09.2023