Зустріч студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» зі стейкхолдером

Здобувачі освіти І курсу спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» освітньо-професійної програми «Спортивний менеджмент» почали навчальний рік із інавгурації та екскурсій, які відбулися також і у стінах Альма-матер. Сучасне облаштування аудиторій та спортивних локації університету мотивуватиме майбутніх професіоналів на освітні, наукові та спортивні здобутки.

Після урочистостей в університеті студенти у супроводі завідувача кафедри Гамова В’ячеслава Георгійовича відвідали федерацію каякінга, каное і аутригера України, де відбулося перше знайомство з майбутньою професією. Стейкхолдер освітньої програми «Спортивний менеджмент» – Боканичев Олександр Вікторович, канд. пед. наук, доцент, майстер спорту та заслужений тренер України, розповів про організацію роботи клубу та особливості взаємодії з клієнтами. Майбутні бакалаври фізичної культури і спорту познайомились із влаштуванням спортивно-рекреаційної зони клубу та дізналися багато професійних лайфхаків.

Тільки вперед! ОСВІТА! РОЗВИТОК! ПРОФЕСІЯ! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Автори: Дембіцька Олена, ст. викл. каф. фіз. культури та спорту;
Паришкура Юлія, канд. пед. наук, доцент

остання редакція 28.09.2023