До екологічного майбутнього: ЕКОклуб діє

Екологічна ситуація, яка склалася в світі, настійно вимагає швидкої перебудови мислення людства і кожної конкретної людини, формування екосвідомості і культури серед студентства. Задля популяризації екологічного способу життя та з нагоди Всесвітнього дня здоров’я довкілля за ініціативи ЕКОклубу ДТЕУ у корпусі Е пройшов благодійний майстер-клас з виготовлення вощаних серветок (вощанок).

Вощанка є екозамінником популярної харчової плівки. Це багаторазова обгортка з бавовняної тканини, що просочена натуральним воском. Вона не лише дає продуктам дихати, а ще й береже їхню свіжість довше завдяки антибактеріальним властивостям натурального бджолиного воску.

Виявили бажання долучитись до майстер-класу не лише здобувачі вищої освіти, а й співробітники нашого університету. Протягом всього заходу більше ніж 70 учасникам покроково було продемонстровано технологічний процес з виготовлення вощаних обгорток. Усі присутні, немов бджілки, плідно працювали на кожному етапі – від нарізання тканини до натирання воску. Тож час пролетів непомітно та спільними силами екологічно свідомої спільноти було створено більше 150 натуральних вощаних серветок.

Віримо, що навіть такими маленькими кроками зможемо допомогти довкіллю та зменшити кількість використання пластику у побуті. Адже доєднавшись до цієї ініціативи, учасники майстер-класу не тільки створили особистий ЕКОшедевр та весело провели час, а найголовніше – зробили власний внесок у збереження природи.

остання редакція 28.09.2023