Збереження довкілля спільними зусиллями

Вирішення екологічних проблем та бажання покращувати стан природного середовища України давно стали важливими пунктами на порядку денному діяльності академічної спільноти нашого університету.

Тому традиційний захід збору вторинної рослинної сировини, який було проведено 27 вересня за ініціативи Ради студентського самоврядування ДТЕУ, був покликаний наголосити на важливості збереження природніх надбань планети. З цієї метою студенти та співробітники нашої Альма матер виявили свою небайдужість до проблематики збереження навколишнього середовища та протягом дня зібрали більш ніж 1500 кг макулатури.

Серед факультетів зібрані кілограми розподілились наступним чином:

• ФТМ – 556 кг;
  • ФФО – 240 кг;
  • ФЕМП – 212 кг;
  • ФМТП – 149 кг;
  • ФІТ – 22 кг.

Також долучились до екологічної ініціативи підрозділи та гуртожитки ДТЕУ. Їх спільними силами було зібрано понад 320 кг макулатури.

Завдяки зусиллям кожного екосвідомого громадянина ми можемо вирішувати багато екологічних проблем, даючи шанс нинішньому і майбутньому поколінню жити в гармонії з природою.

остання редакція 03.10.2023
Вінс Валерій Вікторович