День HR-менеджера у ДТЕУ

Щороку у третю середу вересня наш університет традиційно долучається до святкування Міжнародного дня HR-менеджера!

На святкову зустріч зі студентами, що відбулася у SMART-бібліотеці ДТЕУ 20 вересня 2023 року, гаранти освітньої програми «Менеджмент персоналу» Валентина Жуковська та Ірина Миколайчук запросили HR-менеджера міжнародної компанії «BAT» Тетяну Юр та випускницю університету – HR-менеджера ТОВ «БЮРО ВИН» Катерину Железняк.

Організатори свята та гості привітали майбутніх менеджерів з персоналу з  професійним святом, підкреслили важливість їхнього вдалого вибору майбутньої професії, роль і значення якої особливо зростає в умовах війни в Україні.

Спікери розкрили напрями розвитку сучасного HR-менеджменту, акцентували увагу на знаннях, отримання яких допоможе студентам у їхньому подальшому майбутньому. Слухачам – представникам різних груп та курсів – було цікаво дізнатися про особливості роботи HR-менеджерів, найбільш суттєві компетентності, які потрібно розвивати в собі для успішної кар’єри. «Родзинкою» зустрічі стала участь всіх присутніх в онлайн-тестуванні на знання HR-менеджменту та отриманні 3-х цінних подарунків від міжнародної компанії «BAT» за призові місця.

Наприкінці свята гості відповіли на всі запитання студентів, а пані Тетяна ще й посмакувала спільно зі студентами у кафе «Венеція» традиційним святковим тортом, спеціально виготовленим до Дня HR-менеджера майстрами нашого НВО.

Чекаємо на нові зустрічі і зичимо всім миру та професійних здобутків.

Ірина МИКОЛАЙЧУК,
канд. екон. наук, доцент кафедри менеджменту

остання редакція 29.09.2023