Кафедра економіки підприємництва

13 травня 2011 року відбулася зустріч студентів університету з представниками Місцевого організаційного комітету "ЄВРО-2012". Про підготовку волонтерів, які будуть надавати всебічну допомогу співробітникам УЄФА під час проведення фінальної частини 14-го Чемпіонату Європи з футболу в Україні, розповів начальник відділу по роботі з волонтерами Андрій Банцер. Він ознайомив учасників зустрічі з волонтерським проектом УЄФА та повідомив, що реєстрація волонтерів буде проводитися у режимі он-лайн на сайті UEFA.com у розділі "Волонтери УЄФА ЄВРО-2012" з червня по вересень 2011 року.

Відділ навчально-виховної роботи

28.04.2011