Відкрита лекція «Суттєвість як предмет професійного судження аудитора»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 5 жовтня 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Суттєвість як предмет професійного судження аудитора» для студентів ОС «бакалавр» та ОС «магістр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітніми програми «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікерка заходу – Оксана Катрич, канд. екон. наук, аудиторка компанії Грант Торнтон Україна, випускниця ДТЕУ.

Лекторка акцентувала увагу на компетентності та навичках, які повинні мати спеціалісти з аудиту, аналізу, консалтингу. Обговорено мегатренди майбутньої професії.

Під час відкритої лекції було розкрито поняття «суттєвості» як ключового елементу професійного судження аудитора, що враховує вплив на різні сторони фінансової звітності. Застосування суттєвості не тільки сприяє ефективності аудиторського процесу, але й гарантує користувачам фінансової звітності надійні та зрозумілі результати.

Здобувачі вищої освіти брали активну участь в обговоренні особливостей надання аудиторських послуг та можливості створення власного бізнесу.

Щиро дякуємо за цікаву та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА, канд. екон. наук, доц.,
доцентка кафедри фінансового аналізу та аудиту