Лекція директора туристичної компанії «Etnotur» Т. Голинського «Внутрішній туризм під час війни: стан та перспективи розвитку»

У межах програми заходів щодо відзначення Всесвітнього дня туризму та дня туризму в Україні в ДТЕУ відбулася лекція Тараса Голинського на тему «Внутрішній туризм під час війни: стан та перспективи розвитку».

Спікер наголосив на пріоритетних напрямах розвитку туристичної галузі у повоєнний час, проаналізував сучасну статистику туризму й охарактеризував стан туристичного бізнесу та найперспективніші види туризму в Україні.

З великою зацікавленістю студенти дізнавалися про сучасні орієнтири працевлаштування молодих фахівців, слухали цінні поради професіонала щодо вибору тематики випускних кваліфікаційних робіт та ставили безліч запитань, які стосуються розвитку туризму на деокупованих територіях.

Колектив кафедри туризму та рекреації щиро дякує Тарасу Богдановичу та запрошує і надалі активно долучатися до освітнього процесу.

Роман Мазурець, доцент кафедри туризму та рекреації

остання редакція 09.10.2023