Оголошеннявсі

Представники ДТЕУ на урочистому відкритті 2023/2024 н.р. в Краківському економічному університеті

Урочистості з нагоди Інавгурації нового 2023/2024 навчального року відбулися 3 жовтня 2023 р. в Краківському економічному університеті (Польща), який є багаторічним партнером Державного торговельно-економічного університету.

Церемонію відкриття 99-го навчального року відвідали представники ДТЕУ – декан факультету міжнародної торгівлі та права канд. юрид. наук, доц. Юлія ГОНЧАРОВА та завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права д-р юрид. наук, проф. Наталія МАЗАРАКІ.

Святкування традиційно розпочалися Месою в Санктуарії св. Йосифа Оборонця міста Кракова та продовжилися ходою, в якій взяли участь члени вченої ради Краківського економічного університету (КЕУ), керівництво ректорату, декани факультетів, директори інститутів та запрошені гості.

Під час урочистої церемонії інавгурації було виконано "Gaude Mater Polonia", традиційно зачитано вітальні листи від керівництва держави, органів державної влади та місцевого самоврядування, представників духовенства та бізнесу, зокрема від Президента Республіки Польща Анджея Дуди, прем’єр-міністра Матеуша Моравецького.

Крім посвяти у студенти, інавгурація стала також нагодою відзначити 50-річний ювілей професорів КЕУ та вручення премії імені професора Анджея Малавського молодим вченим за значний внесок у розвиток математичної економіки.

Серед представників дипломатичного корпусу на церемонію також завітала Ірина Яремчук – віцеконсул Генерального консульства України у Кракові. Спеціальним гостем цьогорічної церемонії стала професор Івета Радічова – прем’єр-міністр Словаччини (2010–2012 рр.).

Юлія Гончарова, декан факультету міжнародної торгівлі та права

остання редакція 10.10.2023