Оголошеннявсі

Переможці фінального етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.05.2011 р. № 441 затверджено список переможців фінального етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
    За результатами цього конкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів студенткам Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету було присуджено:
    Базерко Юлії Михайлівні - диплом І ступеня,
    Стойці Олені Анатоліївні - диплом ІІІ ступеня.
    Серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (гуманітарного профілю) дипломом ІІІ ступеня нагороджено Світака Віталія Ігоровича - студента Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

Вітаємо!

17.05.2011