Спартакіада ДТЕУ зі спортивним азартом починає набирати обертів

Після благодійного забігу «SUTE RUN 2023» естафетну паличку Спартакіади серед збірних команд факультетів здобувачів вищої освіти було передано атлетам з перетягування канату, які визначали переможців у двох категоріях: «жінки» з загальною вагою усіх членів команди до 500 кг та «чоловіки» з загальною вагою – до 680 кг. Змагання відбувалися по круговій системі, тому збірні кожного факультету мали можливість спробувати свої сили зі всіма командами, що брали участь у змаганнях.

Емоції, які дає нам спорт, - це те паливо, яке рухає кожного спортсмена до перемоги. З перших хвилин турніру вирувала завзята і стрімка боротьба за місця на п’єдесталі. Протягом змагань нерв боротьби був натягнутий мов струна, з кожною сутичкою атлети тільки нарощували свій азартний темп. Було багато захоплюючих і яскравих моментів під час пулів: прикрі поразки та заповітні перемоги!

У змаганнях серед жіночих збірних призові місця вибороли:

• І місце – ФТМ;
  • ІІ місце – ФІТ;
  • ІIІ місце – ФМТП.

У змаганнях серед чоловічих команд призові місця вибороли:

• І місце – ФМТП;
  • ІІ місце – ФІТ;
  • ІIІ місце – ФТМ.

Головною нагородою, яку отримали всі учасники та глядачі, стала можливість відчути радість руху та перевірити себе «на міцність». Для вдосконалення спортивної техніки та майстерності з перетягування канату запрошуємо усіх бажаючих до збірної команди університету «ATLANTS» - команди чемпіонів!

08.10.2023
остання редакція 10.10.2023