Відкрита лекція «Практичні аспекти судової економічної експертизи в Україні»

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 9 жовтня 2023 року проведено відкриту лекцію на тему «Практичні аспекти судової економічної експертизи в Україні» для студентів ОС «бакалавр» та ОС «магістр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітніми програми «Фінансовий контроль та аудит», «Діджитал аудит та аналіз», «Фінансова аналітика». Спікерка заходу – Тітенко Юліана, судова експертка-економістка ТОВ «Судово-експертний Альянс».

Лекторка зазначила, що практичне значення судової економічної експертизи виявляється у впровадженні інноваційних підходів до судового процесу. Електронна юстиція та використання сучасних інформаційних технологій забезпечують ефективність у вирішенні справ та сприяють прозорості й доступності судових послуг для суб'єктів господарювання.

Окрему увагу приділено розвитку судової економічної експертизи в Україні, який направлений на вдосконалення правового середовища для бізнесу.

Щиро дякуємо пані Юліані за змістовну та корисну лекцію!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,
завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Марія НЕЖИВА, канд. екон. наук, доц.,
доцентка кафедри фінансового аналізу та аудиту